توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران
توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران
ایران نیوز 24: شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم توسعه فضای سبز و نگهداری از محیط زیست، طرح جهادی توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸، یعقوب هوشیار در تشریح طرح جهادی ارتقای شاخص های فضای سبز شهر تهران گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم توسعه فضای سبز و نگهداری از محیط زیست با غرس نهال های مثمر، طرح جهادی توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران انجام می شود. وی تاکید کرد: این طرح که شامل توزیع و کاشت نهال های مثمر در بوستان ها، فضاهای سبز عمومی و منازل شهروندان متقاضی می باشد، با مدیریت شهرداری منطقه ۱۸ تهران و با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی جنوبغرب تهران، کانون خدمت رضوی منطقه ۱۸، گردان امام علی (ع) و یگان امام رضا (ع) برگزار می شود.

وی تاکید کرد: این طرح که شامل توزیع و کاشت نهال های مثمر در بوستان ها، فضاهای سبز عمومی و منازل شهروندان متقاضی می باشد، با مدیریت شهرداری منطقه ۱۸ تهران و با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی جنوبغرب تهران، کانون خدمت رضوی منطقه ۱۸، گردان امام علی (ع) و یگان امام رضا (ع) برگزار می شود. یعقوب هوشیار افزود: این طرح روز دوشنبه طی مراسم رسمی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا آغاز می شود و شهروندان می توانند تا روز ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۱ روز آشتی با طبیعت با مراجعه به محل ساختمان ستادی معاونت امور فرهنگی و اجتماعی منطقه ۱۸ یا شهرداری های نواحی منطقه درخواست دریافت و کاشت نهال نمایند.