ایران نیوز 24: مدیرعامل فولاد هرمزگان باور و دنبال کردن شعار ما می‌توانیم را یک وظیفه دانست و اعلام کرد مانند دیگر حوزه‌ها در حوزه صنعت نیز می‌توانیم به این رشد و بالندگی برسیم و شعار ما می‌توانیم را تحقق ببخشیم.

عطالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در بازدید از بخش LF واحد فولاد سازی این شرکت و دیدار با کارکنان این بخش باور و دنبال کردن شعار ما می‌توانیم که از جانب رهبر معظم انقلاب عنوان شد را یک وظیفه دانست و گفت: همانگونه که در حوزه نظامی و موشکی شعار ما می‌توانیم محقق و موجب عقب‌نشینی دشمن شده است، در حوزه صنعت نیز می‌توانیم به این رشد و بالندگی برسیم و شعار ما می‌توانیم را تحقق ببخشیم. وی تاکید کرد در فولاد هرمزگان به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت ایران، با همدلی و همراهی یکدیگر ما می‌توانیم را تحقق می‌بخشیم.

معروفخانی در این بازدید با تاکید بر اعتماد و توجه به جوانان و نیرو‌های متخصص بومی گفت: همانگونه که در آغاز کار و پیش از این عنوان شد تحول و توسعه از اهداف اصلی ما در فولاد هرمزگان است که در دولت مردمی به جد پیگیر آن خواهیم بود. وی ابراز امیدواری کرد با برطرف شدن مشکلات قطعی برق، و با برنامه ریزی مدیران و همدلی و همکاری و سعی مضاعف کارکنان، این شرکت شاهد ثبت رکورد‌های جدید تولید بوده و بتواند میزان تولید از دست رفته را جبران نماید.

مدیرعامل فولاد هرمزگان همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده در رضایتمندی کارکنان گفت: در بحث درمان و پزشکی برای همه کارکنان امانی و پیمانی شرایط بسیار خوبی را ایجاد کردیم، صندوق درمان و بیمه تکمیلی از این جمله می‌باشد. مدیرعامل فولاد هرمزگان افزود: تلاش ما این است با انجام طرح‌های توسعه و به ثمر نشستن این طرح‌ها و قطعاً سوددهی بیشتر بتوانیم اقدامات بیشتری را در جهت تکریم و رضایتمندی کارکنان تلاشگر و متعهد فولاد هرمزگان انجام دهیم.