به دنبال اکتشاف و دستیابی به منابع جدید سنگ آهن هستیم
به دنبال اکتشاف و دستیابی به منابع جدید سنگ آهن هستیم
ایران نیوز 24: مدیر عامل چادرملو پس از بازدید از بخش های مختلف مجتمع معدنی در جمع مدیران این مجموعه ضمن ابراز خرسندی از روند فعالیت معدن چادرملو افزود: مجموعه معدنی و صنعتی چادرملو یک مجموعه اثر بخش در اقتصاد ملی است و قطعاً می دانیم وظیفه خطیری برای تامین مواد اولیه واحدهای بزرگ فولادی کشور بر دوش ماست .

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی چادرملو، مهندس طاهر زاده تاکید کرد:  باید تلاش کنیم به نحو احسن از  ظرفیتی که در اختیار داریم در راستای اقتصاد ملی  قدمهای مثبتی بر داریم و  تکلیف امانتداری  را به خوبی بجا آوریم .وی  افزود: با حفظ تامین و توسعه خوراک پایدار و با استفاده از نیروهای فنی و مجرب خود به دنبال اکتشاف و دستیابی به منابع جدید سنگ آهن هستیم.

مدیرعامل چادرملو، در پایان ضمن تقدیر از زحمات مدیران و کارکنان  مجموعه تصریح کرد :  بی تردید بدون همدلی و همکاری تنگاتنگ میان مدیران و کارکنان، زمینه رشد و ارتقاء شرکت چادرملو  فراهم نمی گردد . بر اساس همین گزارش، در آغاز این جلسه مهندس جهانی مدیر مجتمع معدنی چادرملو گزارشی از روند فعالیت مجتمع ارائه و ابراز امیدواری کرد . با حمایت های لازم از سوی دولت، یکی از مهمترین دغدغه های جامعه فولادی کشور که کمبود ذخایر در حال برداشت سنگ آهن است  مرتفع گردد.