ایران نیوز 24: ملکه زیبایی روسیه پس از انجام عمل جراحی پلاستیک ۳۰۰۰ پوندی نتوانست چشمان خود را ببندد یا لبخند بزند.

به گزارش دیلی میل، «یولیا تاراسویچ» ۴۳ ساله نائب قهرمان مسابقه ملکه زیبایی روسیه در سال ۲۰۲۰ میلادی پس از چندین عمل جراحی ناموفق به صورتی بدشکل باقی مانده است.او تحت عمل لیفت صورت، بلفاروپلاستی (جراحی پلک) و مینی لیپوساکشن قرار گرفته بود. با این وجود، پس از عمل جراحی او دیگر نمی‌تواند چشمان اش را بندد و یا لبخند بزند. ملکه زیبایی روسیه از دو پزشکی که عمل را انجام داده اند شکایت کرده است.در همین حال، پزشکان ادعا می‌کنند که این عوارض ناشی از یک نقص ژنتیکی پیش‌تر کشف نشده در او بوده است. او عمل جراحی را در کلینیکی در کراسنودار در جنوب روسیه انجام داده است.

یولیا که مادر دو فرزند است می‌گوید علیرغم بهبودی پس از جراحی قادر به حرکت دادن بخش‌های بزرگ صورت یا بستن چشم هایش نیست و ۲۰۰۰۰ پوند برای اصلاح این مشکل هزینه کرده که بی نتیجه بوده است. او به کانال یک روسیه گفت:«من زخم‌هایی دارم که وقتی تمام بافت هایم را پاره کردند در گونه هایم ایجاد شد. چشمانم بسته نمی‌شود و نمی‌توانم لبخند بزنم. من نمی‌توانم لب بالایی ام را حرکت دهم و یک قسمت صورتم اصلا کار نمی‌کند».او ادعای پزشکان را رد کرده و می‌گوید پیش از این عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده و بدون هیچ گونه ناهنجاری ژنتیکی‌ای برایش موفقیت آمیز بوده است.

آندری کوماروف و عمر خالد پزشکان عمل انجام شده اخیر او ادعا می‌کنند که این ملکه زیبایی دارای یک بیماری نادر به نام اسکلرودرمی است که پیش بینی آن پیش از انجام عمل غیر ممکن بوده است. بیماری اسکلرودرمی نوعی بیماری نادر و پیش رونده روماتیسمی است که پوست بیماران ضخیم، سفت و خشک شده و گاه در انتهای اندام‌ها زخم ایجاد می‌شود.