با زبانه کشیدن آتش اختلاف در تیم ملی ؛ جنگ طارمی و آزمون ،علنی شد!
با زبانه کشیدن آتش اختلاف در تیم ملی ؛ جنگ طارمی و آزمون ،علنی شد!
ایران نیوز 24: در آستانه جام جهانی قطر، بدترین اتفاق ممکن در اردوگاه تیم ملی کشورمان رخ داد و بازیکنان اصلی و موثر تیم ملی به دو دسته تقسیم شدند و علیه هم علنی موضع گیری کردند.

جنگ دو گروه از بازیکنان تیم ملی در فضای مجازی، تمام اختلافات داخلی تیم ملی در چند ماه و شاید یک سال اخیر را به بیرون درز دادند و با انتشار استوری علیه یکدیگر جبهه گرفتند.

در حالی که مذاکرات عزل اسکوچیچ در وزارت ورزش و انتصاب کی‌روش به جای او با رای کمیته فنی فدراسیون، دیشب علنی شد، ساعاتی پیش، نفراتی چون سردار آزمون، شجاع خلیل زاده، علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان و برخی دیگر با انتشار یک استوری به حمایت از دراگان اسکوچیچ پرداختند. این مساله در کمتر از یک ساعت با واکنش متفاوت و غیرمنتظره گروهی بزرگتر در تیم ملی رو به رو شده و برخی ملی پوشان نسبت به استوری این افراد موضع گرفته اند؛ استوری که به نظر با نظر سردار آزمون منتشر شده بود.

اکنون مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد، سعید عزت‌‌ اللهی، مجید حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، سامان قدوس و علی کریمی استوری مشترکی منتشر کرده اند که خلاف استوری های قبلی است و این نفرات از بغرنج بودن وضعیت تیم ملی خبر داده اند. بنابراین تیم ملی ایران با تدارکات ضعیف و بدون بازی‌های تدارکاتی مناسب و اردوهای موثر، حالا از داخل به دو شقه تبدیل شده است و این بازیکنان باید در کنار هم در سخت ترین مسابقات ممکن در جهان فوتبال از حیثیت ورزش کشور دفاع کنند.

مشخص نیست، دخالت نهادهای خارج از فوتبال تیم ملی ایران را به کدام نقطه می‌رساند و در صورت ابقای مرد کروات و گمنام در میان مربیان برتر جهان، آیا او می تواند در قطر آبروی فوتبال ایران را مقابل آمریکا و انگلیس حفظ کند یا خیر؟!