ایران نیوز 24: ریحانه پارسا بازیگر حاشیه‌ای که به ترکیه مهاجرت کرده تصاویری عریان از خودش به اشتراک گذاشته است.

ریحانه پارسا دوباره جنجال آفرینی کرد. ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه و مهاجرت کرده از ایران در تازه‌ترین پست اینستاگرامی خود تصویر نیمه عریان خود را منتشر کرد. ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر شبکه دو سیما بود که بعد از مدتی که مشهور شد از ایران به ترکیه مهاجرت کرد و ریحانه پارسا با انتشار فیلم و عکس‌های بی حجاب و نیمه عریان از خود پر حاشیه شد.

فتار‌های غیر متعارف در بین بازیگران بیش از دو دهه است که به موضوع روز تبدیل شده و امروز علاوه بر مهاجرت بازیگران و هنرمندان شاهد رفتار‌های خارج از عرف آن‌ها هستیم. این بار ریحانه پارسا به منتشر کردن تصویر نیمه عریان خود به تمام حواشی و مستندات در این زمینه دامن زد.

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است که پس از شهرتش در سریال ” پدر” تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور گرفت، اما تمام داستان به این جا ختم نشد و حواشی این بازیگر درباره رابطه اش با پویا مختاری (گرداننده سایت‌های شرط بندی) جنجال دیگری در شبکه‌های مجازی به پا کرد. حال ریحانه پارسا با انتشار عکس نیمه عریان خود تیر خلاص را به جنجال‌های ایجاد شده زد. نمونه دیگر این رفتار‌های خارج از عرف را  ” گلشیفته فراهانی در چند سال گذشته داشت. گلشیفته فراهانی پس از آن در فیلم‌های هالیوودی ایفای نقش کرد.

ریحانه پارسا در هر مصاحبه یا تریبونی استفاده کرده است تا بگوید خانواده او اهمیتی برایش ندارند و او تنها به دنیا آمده ونیز تنها زندگی خواهد کرد. با مرور این اتفاقات شائبه‌هایی از سوی افراد مختلف بیان شده است که مدعی هستند ریحانه پارسا دچار اختلالات روانی است.همچنان او یکی از پیشتازان  تولید محتوای عامه پسند و زرد است. اخباری که مخاطب را به خود جلب می‌کند و مورد علاقه سایت‌های و صفحات مجازی است که صرفا برای کسب درآمد فعالیت می‌کنند.

ریحانه پارسا از زمانی که به ترکیه رفته مخاطبان صفحه اینستاگرامش افزایش یافته‌اند. او کانال تلگرامی را هم راه اندازی کرده و نوشته هایش را در آنجا منتشر می‌کند.همچنین ادعا می‌کنند ریحانه پارسا با امیر تتلو دیگر چهره جنجالی حاضر در ترکیه مثل پویان مختاری ارتباط دارد. هر روز خبری تازه از رابطه او با یک بازیگر و یا شاخ اینستاگرامی منتشر می‌شود. ریحانه پارسا با ایجاد جنجل‌ها سعی می‌کند هر روز معروف‌تر شود، اما این شهرت برای او منفعتی نخواهد داشت. در همین راستا این گمانه هم مطرح است که همین مافیای شرط‌بندی پشت صحنه حاشیه‌سازی و خبرسازی برای او است