بازی خودروسازان با امنیت مردم و بیت المال؛ ارابه های مرگ، روی چنگیز خان را سفید کردند!
بازی خودروسازان با امنیت مردم و بیت المال؛ ارابه های مرگ، روی چنگیز خان را سفید کردند!
ایران نیوز 24: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طنز تلخ خودروی ملی شبیه تراژدی ارابه‌های مرگ ایرانیان است و بیشتر از چنگیزخان مغول ایرانیان را کشته اند و تاکنون کسی را یارای مقابله با آن‌ها نبوده است.

سارا فلاحی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی بیان کرد: داستان بازی خودروسازان با امنیت خاطر مردم و با بیت المال، داستان عجیب و غریبی نیست. از دولت پنجم به بعد، خوی اشرافی گری در بسیاری از خواص رخنه کرد و آن‌ها به جای حفاظت از میراث انقلاب، آن را سهم الارث پدران خود دانستند و امروز پشت مافیا‌های خودرو هستند و حتی نهاد‌های بالادستی را دچار اشتباه محاسباتی کردند.نماینده ایلام در مجلس با اشاره به کیفیت پایین خودرو‌های تولید داخل افزود: طنز تلخ خودروی ملی که بیشتر شبیه تراژدی ارابه‌های مرگ ایرانیان است را به خورد مردم دادند و در حالی که بیشتر از چنگیزخان مغول از ایرانیان کشته اند، اما تاکنون کسی را یارای مقابله با آن‌ها نبوده و نیست و حتی دولت‌های مختلف را بلعیده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: به نظرم تنها راه نجات مردم ایران از دست این قماربازان اقتصادی و رانتخواران سیاسی، احیای گردان‌ها و لشکر‌های مخلص دوران دفاع مقدس مانند گردان‌های حر، کمیل، حنظله و لشکر‌های محمد رسول الله (ص) و عاشورا است.