بازیگرانی که کمتر از یکسال زن و شوهر بودند
بازیگرانی که کمتر از یکسال زن و شوهر بودند
ایران نیوز 24: مردم همیشه بر این باورند که هنرمندان نمی توانند زندگی طولانی مدتی داشته باشند. روحیه هنری و البته حساس آنها شاید یکی از این دلایل باشد اما در بین هنرمندان ایرانی برخی از آنها خیلی زودتر از آنچه که شود تصور کرد به عشق خود پایان داده اند.

ازدواج کوتاه مدت بازیگران ایرانی را ببینید.

ازدواج کوتاه مدت مهدی کوشکی

مهدی کوشکی زاده ۱۳۶۰ است.مهدی کوشکی در خرم آباد متولد شد.مهدی کوشکی نمایشنامه نویس، کارگردان، بازیگر تئاتر و بازیگر سینمای ایران است.مهدی کوشکی فارغ‌التحصیل رشته نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده سینما –تئاتر دانشگاه هنر است.ورود او به عرصه سینما با حضور در فیلم موفق لانتوری وارد فاز جدید شد سپس در فیلم فروشنده اصغر فرهادی هم نقش آفرینی کرده است.

ازدواج اول  و دوم مهدی کوشکی

مهدی کوشکی سالها پیش با خانمی به نام شمس ازدواج کرده بود که این زندگی نهایتا به طلاق ختم شد.این زوج در سال ۱۳۸۵  صاحب یک فرزند پسر بنام آرسام شدند. آرسام کنار مادرشدر لندن زندگی میکند و در زمان هایی از سال اوقاتش را در کنار پدر می گذراند.آقای بازیگر برای بار دوم با خانم صحرا فتحی (بازیگر) ازدواج کردکه این زندگی هم چند سال بیشتر دوام نداشت و به جدایی رسید

صحرا فتحی کیست؟

صحرا فتحی متولد فروردین ۱۳۶۱ در آبادان، بازیگر است.فارغ التحصیل کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره می باشد و اکنوندر زمینه نمایش به فعالیت در بخش بازیگری می پردازد او سابقه ۵ سال تدریس در رشته گرافیک رو نیز داردمهدی کوشکی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکس دونفره خود با ریحانه پارسا که ۱۷ سال اختلاف سنی دارند خبر ازدواج سوم خود را رسانه ای کردند.این دو سر یک تئاتر در دی ماه ۹۸ با هم آشنا شده بودند و با شروع قرنطینهاین رابطه جدی شد و در نهایت به ازدواج رسمی رسید.ریحانه پارسا همسر مهدی کوشکی متولد ۴ اسفند ۱۳۷۷ است و بازیگریرا با سریال پدر و نقش لیلا آغاز کرد و با درخشش در این نقش در میان مردم به شهرت رسید.

ازدواج ملیکا شریفی نیا وامیررضا طلاچیان

دختر کوچک محمدرضا شریفی نیا یک بار ازدواج کرده است که این ازدواج به طلاق منجر شد .او در سن ۱۹ سالگی با امیررضا طلاچیان ازدواج کرد و بعد مدتی از او جدا شد و اکنون مجرد است .در سال گذشته خبری مبنی بر ازدواج او با عموپورنگ نیز منتشر شدکه این خبر کاملا کذب بود و از سوی او در برنامه خندوانه به طور جدی تکذیب کرد .

ازدواج امین حیایی و مونا بانکی پور

مونا بانکی پور در سال ۱۳۷۱ با امین حیایی ۲۲ ساله که هنوز در اول مسیر بازیگری بودازدواج کرد اما این زندگی بعد از یکسال با بدنیا آمدن یک پسر بنام دارا به طلاق ختم شد.

ازدواج با چنگیز وثوقی و نام مستعار سارا وثوقی

سارا همسر سابق چنگیز وثوقی (برادر بهروز وثوقی) است و نام هنری سارا وثوقیرا در دو سال اول فعالیت هنری اش استفاده می کرد، این نام برگرفته از فامیل همسرش بود.