بازدید رئیس مجلس از منطقه ویژه اقتصادی لامرد
بازدید رئیس مجلس از منطقه ویژه اقتصادی لامرد
ایران نیوز 24: دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر یک‌روزه خود به لامرد، ضمن بازدید از پروژه‌های بزرگ صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با قابلیت‌های این کانون صنعتی و معدنی از نزدیک آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، رئیس مجلس شورای اسلامی که در صدر هیاتی عالی‌‌رتبه به شهرستان لامرد سفر کرده بود از منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر لامرد و صنایع مستقر در آن نظیر مجتمع آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین کارخانه آلومینیوم ایران و نیروگاه ۹۱۳ مگاواتی سیکل ترکیبی غدیر انرژی، بازدید و از نزدیک با صنعتگران و متخصصان و کارگران شاغل در این کانون اقتصادی و صنعتی گفت‌وگو و از مجاهدت اقتصادی آنان تقدیر کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه از ابر پروژه انتقال آب از خلیج فارس به منطقه ویژه اقتصادی لامرد بازدید به عمل آورد. لازم به ذکر است با تلاش و درایت مدیران و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی لامرد، شاهد پویایی در این بستر مستعد اقتصادی و صنعتی هستیم. رشد و توسعه زیرساخت‌‌ها با اعتباری بالغ بر ۵۰‌هزار میلیارد ریال نگاه‌های سرمایه‌گذاران را به این کانون نوظهور صنعتی معطوف ساخته است.