ایران نیوز 24: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد خود را با سرخپوشان پایتخت تمدید کرد.

امید عالیشاه ظهر امروز با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس پای میز مذاکره برای تمدید قرارداد با جعفر سمیعی نشست.هافبک سرخپوشان پس از جلسه دو ساعته خود با مدیرعامل باشگاه قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد تا در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی باقی بماند. او که پس از سیدجلال حسینی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو می‌بندد از امروز در تمرینات این تیم حاضر خواهد شد.

عالیشاه که یکی از بازیکنان مدنظر پرسپولیس و یحیی گل محمدی برای تمدید قرارداد محسوب می‌شد، بعد از وحید امیری و مهدی شیری سومین بازیکنی بود که امروز به باشگاه رفت و پای میز مذاکره با مدیران پرسپولیس نشست.

وینگر پرسپولیسی‌ها که قابلیت بازی در چند پست را دارد در فصلی که گذشت زیر نظر یحیی و کادرش به روزهای اوج خود برگشت و به یک مهره گل‌ساز و تاثیر گذار در این تیم بدل شد که در روزهای غیبت سید جلال حسینی در ترکیب با بستن بازوبند کاپیتانی تیمش را در زمین رهبری هم می‌کرد.

عالیشاه پس از توافق با مسئولان پرسپولیس قرار داد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد و حداقل تا سی و یک سالگی پیراهن سرخ را بر تن خواهد کرد. شماره دوی پرسپولیسی‌ها افزون بر دستاوردهای داخلی با این تیم  که شامل چهار قهرمانی لیگ، یک قهرمانی جام حذفی و چهار قهرمانی سوپرجام است؛ توانسته افتخارات بین‌المللی چون نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ را نیز به دست آورد و از بازیکنان اثرگذار تیمش در این افتخارات باشد.