افتتاح «مرکز مطالعات خودرو متصل» با همکاری واحد کسب وکار سازمانی ایرانسل
افتتاح «مرکز مطالعات خودرو متصل» با همکاری واحد کسب وکار سازمانی ایرانسل
ایران نیوز 24: مرکز نوآوری ایرانسل، دومین پنل تخصصی «ایرانسل تِک‌تاک (Irancell Tech Talk)» را با موضوع «خودرو متصل، چالش‌های فناورانه و فرصت‌های دانش بنیان» برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این پنل تخصصی با عنوان «خودرو متصل، چالش‌های فناورانه و فرصت‌های دانش بنیان» با حضور مدیرکل کسب و کار سازمانی ایرانسل، مدیرعامل اسنپ، مدیر مرکز کسب و کار حمل و نقل برقی مپنا، عضو هیأت علمی دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف، مدیرعامل شرکت دلفین، مدیرعامل ایرانسل‌لبز  و کارشناسان و متخصصان این حوزه، در مرکز نوآوری ایرانسل برگزار و به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی «لنز» ایرانسل، پخش شد.

در این رویداد، دکتر امیر چکینی مدیرعامل ایرانسل‌لبز از افتتاح «مرکز مطالعات خودرو متصل» با همکاری واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل و حمایت‌های دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل خبر داد. وی همچنین از علاقه‌مندی این مرکز به همکاری با بازیگران بزرگ حوزه خودرو  و دانشگاه‌ها، به منظور رصد فناوری‌های نوین حوزه خودروهای متصل و بررسی تجربیات بین‌المللی و کمک در تدوین استانداردها و دستورالعمل‌ها خبر داد. از دیگر فعالیت‌های این مرکز نیز می‌توان به فراخوان‌های همکاری  و مشارکت با استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، در توسعه فناوری‌های مرتبط با خودرو متصل اشاره کرد.

مرکز نوآوری ایرانسل، از بازیگران فعال حوزه تحقیقات خودروهای متصل، برای مشارکت در پنل‌های آتی «ایرانسل تِک‌تاک» و همکاری در «مرکز مطالعات خودرو متصل» دعوت می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند رزومه و ایده‌های پیشنهادی خود جهت همکاری را به نشانی ilabs@mtnirancell.ir با عنوان «خودروهای متصل» ارسال کنند.