اعلام آمادگی چادر ملو برای دو بانده کردن جاده سه راهی ساغند – چادرملو- بهاباد
اعلام آمادگی چادر ملو برای دو بانده کردن جاده سه راهی ساغند – چادرملو- بهاباد
ایران نیوز 24: مدیر مجتمع معدنی چادرملو از اعلام آمادگی این شرکت برای اجرای دو بانده کردن جاده سه راهی ساغند - چادرملو- بهاباد ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی چادرملو، مهندس حمید جهانی در تماس تلفنی با برنامه رادیویی یزد با بیان این مطلب افزود: از بدو ورود مهندس تقی زاده بعنوان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و دستور و تاکید ایشان مبنی بر دو بانده شدن سه راهی ساغند به چادرملو و چادرملو به شهرستان بهاباد به منظور حفاظت از سلامت کارکنان شاغل در مجتمع معدنی چادرملو و همچنین مردم عزیز استان و هموطنانمان ، کارهای زیربنایی و تامین اعتبار اجرایی شدن این مسیر ها به طول تقریبی۱۲۰ کیلومتر آماده شد و حتی مشاور این پروژه و طرح مسیر نیز مشخص گردید.
مهندس حمید جهانی ابراز امیدواری کرد با توکل به خدا و همکاری مسئولان استان و سازمانهای منابع طبیعی و محیط زیست استان موانع موجود جهت اجرایی شدن این پروژه رفع شود و بزودی شاهد افتتاح این مسیرها باشیم. ایشان در پایان افزود: با اجرای این پروژه شاهد کاهش تصادفات، امنیت جان مردم ، کاهش زمان رفت و آمد و هزینه‌های هموطنان به سایر نقاط کشور و استان خواهیم بود.‌