اقتصاد میهن: عکس مهنار افشار که به تازگی در استوری فیسیوک او منتشر شده، رسوایی جدیدی را برای او ایجاد کرده است. اما ماجرای عکس مستهجن مهناز افشار چیست؟

اخیرا انتشار عکس مهنار افشار که ماهیت مستهجن دارد در استوری این خانم بازیگر سرو صدای جدیدی در فضای مجازی به راه انداخته است. البته او هنوز به انتشار این عکس واکنشی نشان نداده و گویا تلاشی هم برای پاک کردن این تصویر نکرده است. البته در این میان این سوال در بین کاربران ایجاد شده است آیا عکس مستهجن مهناز افشار به واسطه هک اکایت او منتشر شده است یا ماجرا چیز دیگری است؟

مهناز افشار در استوری فیسبوک خود یک تصویر مستهجن منتشر کرد. اما آیا خود مهناز این استوری زشت را منتشر کرده یا پیچ خانم بازیگر هک شده؟پیج فیسبوک مهناز افشار با تیک آبی هک و در استوری‌های فیسبوکش تصاویر مثبت ۱۸ منتشر شده است. هنوز خانم افشار نسبت به انتشار این استوری‌های زشت و زننده واکنشی نشان نداده و تلاشی هم برای پاک کردن استوری خود نکرده است.

مشخص نیست که باوجود امنیت فیسبوک چگونه اکانت کاربری خانم افشار که تیک آبی هم دارد هک شده است. البته این احتمال هم وجود دارد که شخصی به اکانت خانم افشار دسترسی پیدا کرده و با انتشار تصاویر مستهجن قصد تخریب خانم افشار را دارد. مهناز افشار دو سالی است که به علت پرونده قضایی از ایران مهاجرت کرده و در آلمان زندگی می‌کند.