ایران نیوز 24: انتشار تصاویر چرت زدن جوبایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در دیدار نفتالی بنت نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس، بار دیگر منجر به طرح مباحثی جدی در خصوص سلامت جسمی وی شده است.

برخی منابع آمریکایی قبل از این نیز اعلام کرده بودند که احتمالا بایدن تا قبل از فرا رسیدن سال ۲۰۲۴( انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا) از قدرت کناره گیری می کند و طبق قانون اساسی ، کار را به کامالا هریس معاون خود خواهد سپرد.ممکن است این جا به جایی، زودتر از سال ۲۰۲۴ صورت گیرد!

کامالا هریس که خود یکی از نامزدهای انتخابات نوامبر ۲۰۲۰  بود، پیش از اولین رای گیری در رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات و در حالی که در جمع‌آوری کمک مالی به مشکل برخورده بود به کمپین خود پایان داد. او در همان دوران کوتاه فعالیت در این کارزار انتخاباتی، بارها به انتقاد از جو بایدن پرداخته بود.با این حال او در نهایت به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد. اکنون، این سناتور سابق آمریکایی، خود را بیش از هر زمان دیگری نزدیک به فتح بی دردسر کاخ سفید می بیند! دموکرات‌ها امیدوارند که با انتخاب خانم هریس بتوانند رای سیاهان و اقلیت‌های نژادی را در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ به سود خود به گردش در آورند.