ایران نیوز 24: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه2 از آماده ‌سازی منطقه در آستانه فرا رسیدن جشن بزرگ عید نیمه شعبان و ولادت حضرت ولی عصر (عج) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲علیرضا جعفری، با اعلام این خبرگفت: همزمانی برنامه های استقبال از بهار با جشن بزرگ نیمه شعبان و ولادت حضرت بقیه‌الله (عج) باعث شد تا برنامه‌ریزی‌های مختلفی برای آماده سازی منطقه صورت بگیرد. وی افزود:به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت و در راستای حفظ و ترویج و تعمیق شهروندان از الگوهای دینی، فضاسازی محیطی از جمله آذین بندی نورپردازی معابر و میادین انجام شد.
به گفته جعفری با نصب ۲۰هزارمتر نورپردازی و ۱۵ هزار متر طول ریسه رنگی و اکران ۵۰۰تخته بنر با محتوای میلاد یگانه منجی عالم بشریت، محیط شهری برای جشن بزرگ انتظار آماده سازی شد. وی اضافه کرد: نصب پایه استند با مضامین بهاری و شعبانیه در میدان کوثر و بلوار سعادت اباد از دیگر اقدامات اجرایی در این زمینه است. معاون شهردار منطقه۲ افزود: در راستای فضاسازی محیطی با حال و هوای نوروز باستانی ، المان حجمی با عنوان ” پیک نوروزی ” در فلکه اول صادقیه ، المان حجمی با مضمون خانه تکانی در میدان شهید طهرانی مقدم جانمایی شد.