کد مطلب: 25401| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۷ ۸:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
2 هزار و 700 کودک و نوجوان شهر را در دست گرفتند

2 هزار و 700 کودک و نوجوان شهر را در دست گرفتند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: در راستای ایجاد ارتباط مستقیم با دانش آموزان و رویارویی آنها با فرآیندها و ظرفیت های مدیریت شهری ، از ابتدای سال گذشته تا کنون بیش از 2 هزار و 700 کودک و نوجوان در طرح شهر در دست بچه ها شرکت کردند.

به گزارش ایران نیوز24، بی نظیر سیاوشی مدیر اداره آموزشهای شهروندی با اعلام خبر فوق اظهار داشت : این طرح در سطح مناطق شهر تهران و با محوریت ادارات آموزشهای شهروندی اجرا می شود و مخاطبان آن دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول با اولویت دانش آموزان طرح شهردار مدرسه و مدارس هیئت امنایی هستند که سال گذشته بیش از 2 هزار و 730 کودک و نوجوان و امسال نیز 34 نفر تا کنون شرکت کردند.

وی گفت : این طرح در قالب تورهای نیم روزه در دو بخش درون و برون سازمانی برگزار و با  همکاری نواحی ده گانه و خانه های علم و زندگی محلات اجرا می شود که در بخش درون سازمانی شامل بازدید از سازمان آتش نشانی، بوستان ها، اداره زیباسازی، مترو، پایانه ها و... و در بخش برون سازمانی شامل موزه ها،اماکن مذهبی و امامزادگان(ع)، زیستگاه ها و منابع طبیعی، خانه فرهنگ و... است.سیاوشی خاطر نشان کرد : طرح شهر در دست بچه ها به طور ماهانه در ده مدرسه درشمال تهران اجرا و  از ابتدای سال تا اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و در تابستان نیز با توجه به تعطیلی مدارس با همکاری سراهای محلات ، خانه های کودک، مدارس طرح اوقات فراغت و... اجرا می شود.

 

 

 

کد مطلب: 25401| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۷ ۸:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب