کد مطلب: 11521| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۲۴ ۹:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
عارف و همسرش در حسینه ارشاد رای‌دادند+ تصاوير

عارف و همسرش در حسینه ارشاد رای‌دادند+ تصاوير

سیاسی - ايران نيوز24:محمدرضا عارف کاندیدای انصراف داده انتخابات ریاست‌جمهوری لحظاتی پیش رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش ايران نيوز24، عارف بر خلاف روال معمول اصلاح‌طلبان که رای خود را در حسینیه جماران به صندوق می‌اندازند، با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت.  کاندیدای انصرافی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران درباره لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار داشت: ‌پایه نظام جمهوری اسلامی بر دموکراسی و رای مردم است لذا لازم است ‌مردم در انتخابات حضور پرشور داشته باشند. 
وی با اشاره به اینکه همیشه در ساعات اولیه برای انداختن رای خود به صندوق، به شعب اخذ رأی مراجعه کرده است، افزود: انتظار داریم حضور پر‌شور مردم را ببینیم چراکه این حضور پرشور، پشتوانه نظام است.معاون اول دولت اصلاحات عارف اضافه کرد: گاهی اوقات در جریان رقابت‌های انتخاباتی برخی نگرانی‌ها درباره حضور مردم پیش می‌آید، با این حال مردم همواره نشان داده‌اند که در لحظات آخر تصمیمات اساسی خود را می‌گیرند و پای صندوق‌های رای می‌آیند. 
خبرنگاری از عارف پرسید کاندیداهای شکست‌ خورده و کاندیدای پیروز بعد از انتخابات باید چه اقدامی انجام دهند که وی تأکید کرد: همه کاندیداها باید به مردم تبریک بگویند و طبیعتاً کاندیدای شکست خورده نیز باید به کاندیدای پیروز تبریک بگوید و کاندیدای پیروز هم باید به سمت همگرایی حرکت کند.وی با اظهار خوشبینی نسبت به دولت آینده گفت: امیدوارم دولت آینده از همه نیروهای سیاسی استفاده کند و در جهت حل مشکلات داخلی و خارجی کشور گام بردارد. 
کاندیدای انصرافی انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سؤال که بعد از انصراف چه احساسی در موقع حضور در شعبه اخذ رای دارید؟ گفت: مسلماً خوشحالم که توانسته‌ام مردم را برای حضور بیشتر در رقابت‌های انتخابات تشویق کنم و به آینده نیز خوشبینم و امیدوارم دولت آینده بتواند مشکلات را حل کند.
 
 
 
 
 
 

کد مطلب: 11521| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۲۴ ۹:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب